Turizm Faaliyetleri

Gönlüferah Hotel, 1890 yılında han ve termal banyo olarak hizmete açılmıştır.Yapılış Yılı: 1890
Yenileme Yılı: 2005
Restaurant & Bar: SERASER RESTAURANT – 200 Kuver, TREDICI 13 – 100 Kuver
Toplantı & Organizasyon: Misafirlerimiz Gönlüferah Hotelin toplantı ve banket hizmetlerini son teknoloji ses-görüntü ekipmanlarıyla, kusursuz servis ve etkileyici yiyecek ve içecek sunumları eşliğinde kullanabilirler.

SERASER RESTAURANT VE SALON – 200 Banket
LAL SALON – 80 Banket
GÖNLÜFERAH BAHÇE – 480 Banket

Oda Tipleri ve Özellikleri: Toplam oda sayısı 78 adet.

STANDART ODALAR: 53 adet, 18-22 m², Standart odalarımız bahçe ve Bursa ovasına bakıp, balkonsuzdur. Odalarımız keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

DELUX ODALAR: 8 adet, 23-25 m², Delux odalarımız Bursa ovasına bakıp, balkonsuzdur. Odalarımız keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

ŞEHZADE SUIT: 8 adet, 22-26 m², Şehzade odalarımız bahçe ve Bursa ovasına bakıp, balkonsuzdur. Odalarımız ferah ve geniş keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, küvet, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

SULTAN SUIT: 9 adet, 26-32 m², Sultan Suit odalarımız bahçe ve Bursa ovasına bakıp, balkonsuzdur. Tüm odalarda oturma grubu, LCD TV, kablosuz internet, mini bar (ücretli), dijital elektronik kasa, saç kurutma makinesi, küvet, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Gönlüferah Hotel, 1890 yılında han ve termal banyo olarak hizmete açılmıştır. Bursa’nın tarihi Çekirge semtinde bulunmakta olan Hotelimiz 2004 yılında restorasyona uğramış olup hastane, alışveriş merkezleri, kültürel ve tarihi yapılara olan yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Hotel misafirlerine konforu ve tarihi Osmanlı yapısını birleştirip, eşsiz manzarası ile güzel anılar sunmaktadır.

Adres:Çekirge 1. Murat Cd No: 16090 Bursa / Türkiye
Telefon: +90224 232 18 90
E-mail: info@gonluferah.com
Web sitesi: www.gonluferah.com
1978 yılından bu yana modern şehir oteli konseptiyle hizmet vermekte olan Gönlüferah City, 2015 yılında geçirdiği büyük restorasyon ile misafirlerine konforu ve keyfi bir arada yaşatmaktadır. Yapılış Yılı: 1978
Yenileme Yılı: 2015
Restaurant & Bar: ÇEKİRGE RESTAURANT – 200 Kuver, MİNTY CAFE& RESTAURANT – 100 Kuver
Toplantı & Organizasyon: Misafirlerimiz Gönlüferah City Hotelin toplantı ve banket hizmetlerini son teknoloji ses-görüntü ekipmanlarıyla, kusursuz servis ve etkileyici yiyecek ve içecek sunumları eşliğinde kullanabilirler.

ÇEKİRGE SALON – 180 Banket
ÇEKİRGE TERAS – 230 Banket
NİLÜFER SALON – 420 Banket

Oda Tipleri ve Özellikleri: Toplam oda sayısı 92 adet.
SUPERIOR ODA – 42 adet | 22-24 m2
DELUX ODA – 45 adet | 24-26 m2
HANDICAPPED – 1 adet | 58 m2
JUNIOR SUIT – 3 adet | 58-60 m2

SUPERIOR ODALAR: 22-24 m², Superior odalarımız cadde manzaralı olup tüm odalarımız fransız balkonludur. Odalarımız keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Odalarda bulunan koltuklarımız ilave yatağa veya TV koltuğuna dönüşebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, VRF klima sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

DELUX ODALAR: 24-26 m², Delux odalarımız ova manzaralı olup tüm odalarımız fransız balkonludur. Odalarımız keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Odalarda bulunan koltuklarımız ilave yatağa veya TV koltuğuna dönüşebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, VRF klima sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır. 2 adet odamız alerjisi olan misafirlerimiz için halısız olarak dizayn edilmiştir.

HANDICAPPED: 58 m², Handicap odalarımız cadde manzaralı olup fransız balkonludur. Ayrıca handicap odalarımızda bulunan oturma odalarımız da keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Odalarda bulunan koltuklarımız ilave yatağa veya TV koltuğuna dönüşebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, VRF klima sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

JUNIOR SUITS: 58-60 m², Junior Suit odalarımız cadde manzaralı olup fransız balkonludur. Odalarımız keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Odalarda bulunan koltuklarımız ilave yatağa veya TV koltuğuna dönüşebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca oturma odalarında bulunan koltuklarımız rahat ve konforlu bir yatağa dönüşebilmektedir. Tüm odalarda LCD TV (2 adet), kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, VRF klima sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

FAMILY SUITS: 48-50 m², Family Suit odalarımız cadde manzaralı olup fransız balkonludur. Odalarımız keyifle zaman geçirebileceğiniz şekilde dekore edilmiştir. 1 french bed ve 1 twin bed odadan oluşmaktadır ve odalarda bulunan koltuklarımız ilave yatağa veya TV koltuğuna dönüşebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca oturma odalarında bulunan koltuklarımız rahat ve konforlu bir yatağa dönüşebilmektedir. Tüm odalarda LCD TV (2 adet), kablosuz internet, mini bar(ücretli), kasa, saç kurutma makinesi, VRF klima sistemi, telefon, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.


Adres:Çekirge 1. Murat Cd No: 16090 Bursa / Türkiye
Telefon: +90224 232 18 90
E-mail: info@gonluferahcity.com
Web sitesi: www.gonluferahcity.com
Otel bünyesindeki Termal Spa’mız 07:00 ile 23:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hizmetler arasında, Türk hamamı (kişiye özel oda şeklinde ve içinde 4 m2 dinlenme havuzu bulunmaktadır), Cilt ve Vücut bakımları, Masaj (Terapi, rahatlama, lokal, İsveç, yenileme, köpük, enerji, vb) mevcuttur.

Deneyimli güzellik merkezi kadrosu, 42 derece sıcaklığındaki kaynak


Adres:Çekirge 1. Murat Cd No: 16090 Bursa / Türkiye
Telefon: +90224 232 18 90
E-mail: info@gonluferah.com
Web sitesi: www.gonluferah.com
ZOE Fitness Center her gün saat 7:30 – 23:00 arasında hizmet vermektedir.Sağlıklı bir yaşam ve güne zinde başlamak için ZOE Fitness Center.

Adres:Çekirge 1. Murat Cd No: 16090 Bursa / Türkiye
Telefon: +90224 232 18 90
E-mail: info@gonluferah.com
Web sitesi: www.gonluferah.com